02

Kurumsal

İLK GÜNKÜ HEYECANIMIZ İLE DEĞİŞMEYEN YOLCULUK

Osman Sertdal Lojistik, 2007 yılında kurulmuş büyük bir uluslararası karayolu lojistik şirketidir. Büyük ölçekli lojistik projelerinde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile her Pazar uzmanlığımız altındadır. Deneyimlerimizi, uzmanlığımızı ve ortaklık yaklaşımımızı müşterilerimizle iş birliği içinde çözümler sağlayarak, onlar için rutin ve standart dışı lojistik problemlerini çözüyoruz. Müşterilerimizin önceliklerini dikkate alarak lojistik planlarının optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Kargo türlerimiz tehlikeli, pahalı uyum gerektiren neredeyse her türlü yük ve taşınan malların geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Teslimatlarımız uluslararası standartlara uygun olarak tüm aşamalarda teslimat süresi yönetim sistemi ve kontrolü ile köklü iş süreçleri üzerinde çalışan yüksek nitelikli uzman çalışanlarımız tarafından organize edilmektedir.

100% +

GÜVENLİ TESLİMAT

100% +

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Uluslararası taşımacılık şirketimizdeki hizmetlerimiz; malların doğrudan teslimatına ek olarak içeriklerin yüklenmesi boşaltılması, malların sınıflandırılması, etiketlenmesi, tartılması ve birleştirilmesi, yükün kategorisine ve özelliğine göre uygun nakliye seçimi ile yolların geliştirilmesini içerir.

Lojistik alanındaki her problem için, yenilikçi, uygun maliyetli çözümler tasarlama ve gerçekleştirme yeteneğimizle gurur duyuyoruz. 250’den fazla kalifiye personelin yanı sıra dünya çapında duyarlı profesyonel ortaklar ağıyla, en değerli yükünüzü bile güvenli ve verimli bir şekilde taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Osman Sertdal Lojistik, her yöne karayolu taşımacılığı organizasyonu için her türlü hizmeti sunmaktadır. Teslimatın yanı sıra, geçici depolama için malları kabul ediyoruz ve gümrük işlemlerine yardımcı oluyoruz. Eyaletler arası düzenleyici yasal yönetmeliklerle taşınması yasak olmayan her türlü yük sevkiyat için kabul edilir.

Yüklerin karayolu taşımacılığı için malların hacmine, kütlesine ve teslimat için özel gerekliliklere bağlı olarak, uygun taşıma olanağı sağlanır. Kurulmuş lojistik şemaları ve uluslararası karayolu taşımacılığı alanında uzun yıllara dayanan deneyimimizle, gerektiğinde araç teslimatı diğer ulaşım modlarıyla birleştirilir.

Osman Sertdal Lojistik çatısı altında teknolojiye yatırım yaparak, büyümeye giden yolun teknolojiyi ileri taşımaktan geçtiğine inanıyoruz. Bizim için gelişim, değişimin beraberinde getirdiği bir zorunluluk değil, yolumuzu aydınlatan bir ışık.

9432 +

Ürün Teslimatı

6753 +

Hızlı Çözüm

8632 +

Modern Taşımacılık

7361 +

Hızlı Destek