KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Osman Sertdal Lojistik olarak Karayolu Taşımacılık alanında müşterilerimize hizmet veriyoruz. Oluşturduğumuz büyük ve güçlü bir ailenin üyesi olarak üst düzey bilgili ve deneyimli profesyonellerden oluşan uzman ekibimizle birlikte müşterilerimizin özel lojistik çözüm taleplerine tek elden çözüm üretiyoruz. Operasyonlarımızı tüm dünya genelinde her bölgeye genişletmeyi ve hizmetlerimizi daha geniş bir coğrafyaya yaymayı sürdürüyoruz. Karayolu aracılığıyla taşıma dünyadaki en çok yönlü, güvenilir ve en çok kullanılan araçtır. Bu da kendi operasyonları ile kapıdan kapıya hizmet sunabilen en iyi çözüm olmasını sağlıyor.


Dünya genelinde en yağın taşımacılık türlerinden biri olan Karayolu Taşımacılığı ile edindiğimiz yüksek ve kaliteli hizmet anlayışı ışığında gerek yerel gerekse uluslararası yasal çerçeveler içerisinde firmamız tarafından güvenle gerçekleştirilmektedir. Uluslararası karayolu taşımacılığının maliyeti, şirketin onaylanmış tarifelerine göre belirlenir. Rotanın mesafesine, karmaşıklığına veya partinin hacmine bağlıdır. Kuruluşumuz, lojistik sektörüne başlarken bilinenin dışında taşıma yatırımları yaparak, kaliteli ve daha güvenilir taşıma mantalitesini amaç edinmiştir.


Karayolu taşımacılığı, acil talep artışı ve yeni teknolojilerin ortaya çıkmasına iç planlamasında sabit devrim yaşanıyor. Büyük verilere dayanan öngörülü lojistik, bu değişim sürecinde giderek daha önemli bir rol oynamaktadır.

ÇEVREYE KARŞI SORUMLULUK TAŞIYORUZ!

Müşterilerimizle sağlam bir güven bağı oluşturduk ve sürücülerimiz, yoldaki güvenlik sorunlarının üzerinde durarak bu güveni korumaya devam etmektedir. Servis merkezlerimiz ve merkez ofislerimiz, sürüş filomuza adanmış, kaliteye önem veren çalışanlardan oluşmaktadır. Güvenli sürücüler en önemli varlığımızdır.

Taşıma yaptığımız hatlar ağırlıklı olarak Avusturya, Macaristan, Slovakya, Almanya, Polonya ve Romanya olmak üzere daha birçok bölgeye karayolu üzerinden taşımacılık gerçekleştirilmektedir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Osman Sertdal Lojistik hızlı büyüyen lojistik zinciri olarak çevre mevzuatı, ilgili çevre standartları ve bu alandaki en ileri teknoloji ve gelişmeleri temel alan sürdürülebilir bir çevre yönetimi politikasını izlemektedir. İlke edindiğimiz politikanın temel yapı taşları;

9432 +

Ürün Teslimatı

6753 +

Hızlı Çözüm

8632 +

Modern Taşımacılık

7361 +

Hızlı Destek